 |
| Vsetky pesnicky co budu na albume :) |
Ahojte Bells\Fans dnes som vytvorila stranku o tejto stranke na fcb :) Takze napiste mi napady alebo co vas napadne :) ! Napr. ze chcete tiez zacinat s blogom ale neviete ako..A taketo prilezitosti alebo aj ine :) Rada vam pomozem... Takze
TU si kliknite a uz ste na nasej stranke :) Je tam zatial len jeden lajk lebo som tu stranka len teraz nedavno o 19:03 presne urobila. Budem rada ked tam date jeden vas lajk bude aktivita ked bude a budem tam pridavat prispevky novych prispevkov s belieber blog :) Takze s tohto blogu.. Som velmi rada ked vidim ze viac a viac ludi cita klikne na moj blog ale je to dost vela skoro uz 120 za 3 alebo 4 dni :) Daj mi otazku ked sa chces nieco opytat neboj sa a ja ti napisem\odpisem naspat :) !! Budem sa tesit za ked sa potrapite a kliknete na like :)
Geen opmerkingen:
Een reactie posten