
Ahojte my sme už oslávili Vianoce :) Dostáááááláá som veľa darčekov mimo Justin ale dve darčeky spolčním s Justinom :) The Key a čiapku Bieber Fever :DKľúúdne napíšte čo ste vy dostali :)
Ešte vám prajem pekné Vianočne Sviatky :) !!!
Ahojte všetkým vám želám prekrásne Vianoce veľa krásných darčekov :) Dúfam že sa tešíte aj na Believe Movie od Justina Biebera :) ! V Slovenských kinách sa bude vysielať začiatku januára :) Ja ešte neviem či pôjdem ale vy chodte bude to krásny Believe film :)
Ahojte takže zajtra sú vianoce tak preto som trochu článku písala včera a zajtra ked stíhnem napíšem aj zajtra.Ked nie tak vám všetkým prajem prekrásne vianoce. :) Výýýýýpočúújte si krásnu pesničku TU
Ahoojte všetci dúfam že sa už tešíte na Vianoce :) Ja dúfam že dostanem voňavku od Justina The Key.Tu dole sa pozríte na obrázok ak neviete akú myslím..
Tu su tie neake vianocene krasne pesnicky :) Vypocujte si ich :) doleee :-D taam su.
![]() |
| Vsetky pesnicky co budu na albume :) |
Back in L.A