Ahoojte všetci dúfam že sa už tešíte na Vianoce :) Ja dúfam že dostanem voňavku od Justina The Key.Tu dole sa pozríte na obrázok ak neviete akú myslím..Justin už urobil aj krátky filmík o The Key :)
TU... Je video
Toto je video,Kate mala ísť na koncert Justina ale ju pred koncertom zrazilo auto.Justin a jeho tím sa to dozvedeli tak za ňou prišli po koncerte domov.Kate bola dlhý čas v nemocnicy ale ked zísťila že ju čaka Justin Bieber doma tak sa skoro uzdravila a bola pripravená na osobný koncert u ňej doma :) Justin to pre ňu urobil úplne zadarmo :) A popri tom si urobila aj narodeninovú oslavu.(Tie lístky na koncert mala dostať na narodeniny)
TU je video.
Bolo vidno že sa mu Kate velmi páčila a urobil to zo srdca
Alfredo s Kate kamoškámy..



Geen opmerkingen:
Een reactie posten