zaterdag 14 december 2013

Belieber :)

Ahojte,toto je moj prvy prispevok na blogger.com. Volam sa Sara som velka belieberka (fanuska) Justina Biebra budem tu pridavat prispevky o nom novinky a vsetko mozne.. :) Prispevky budem pridavat skoro kazdy utorok :) Pokusim sa pridavat tie najnovsie novinky o Justinovy :)
Dufam ze sa vam moje prispevky budu pacit :) Tak ahojte tesim sa na vas v utorok :-)
TU si ma mozte fallownut na twitter a ja vam odpisem :) Keby ste mali otazky alebo neake napady.
                        This is my hero Justin Bieber.           

Najnovsi video-clip TUBack in L.A

Geen opmerkingen:

Een reactie posten