vrijdag 3 januari 2014

Justin je ten najlepší idol na celom svete !!

Justin jeho kamarát a Selena..




Ahojte najprv vám chcem všetkým popriať šťastný nový rok :)
Veľa ľudí si myslí že Selena Gomez a Justin Bieber sú opäť spolu,poparazzi ich zachítili ako spolu jazdili na Segway :) Sú velmi dobrý kamárati a žiadný priateľia..Takto ako tieto tv.noviny napísali že sú zasa možno spolu je úplna blbosť pozrite si ich článok TU.






Tak ako skoro každý tak aj Justin si užíval a oslavoval Silvester...Bol v nočnom klube a vidno že ho to pobavilo,ta prestávka mu prospeje..
Jasné že bez trička :) Páárty naplno :)

Ja milujem Justin Bieber :)



Justin si kúpil v Canade nového psíka a volá sa Karma..Ten psíček má väčšie šťastie ako ja :D

Geen opmerkingen:

Een reactie posten